Jesteś tutaj: Start
.Naucz się szybować w wodzie.

Naucz się szybować w wodzie

Naucz się pływać metodą Total Immersion i zamień zmagania w umiejętności. Zwiększ znacząco swoją efektywność w wodzie....

.Pływaj bezwysiłkowo długie dystanse.

Pływaj bezwysiłkowo długie dystanse

Naucz się unikać oporu w wodzie, koncentruj swoja energię, aby płynąć do przodu, przekonaj się, że możesz bez przestoju płynąć bardzo długie dystanse...

.Poczuj radość z pływania.

Poczuj radość z pływania

Pływaj lepiej i żyj lepiej każdego dnia. Pływaj dla przyjemności i dla zdrowia....

Aktualności: OBECNIE NIE PROWADZĘ WARSZTATÓW

 

Film z warsztatów kraula metodą Total Immersion

Co to jest Total Immersion

Drukuj PDF

Total Immersion swimming that changes your lifeTotal Immersion jest metodą nauki pływania stworzoną przez Terry'ego Laughlina, amerykańskiego trenera pływackiego, pasjonata pływania, człowieka, o którym mówi się, że każdego jest w stanie nauczyć pływać.

Total Immersion w przeciwieństwie do tradycyjnych metod nauczania pływania koncentruje się przede wszystkim na nauce unikania oporu w wodzie. Środowisko wodne jest różne od środowiska, w którym żyje człowiek. Woda ma gęstość znacznie większą od gęstości powietrza co sprawia, że stawia o wiele większy opór. Dlatego unikanie oporu wody stanowi klucz do efektywnego, długodystansowego pływania bez odczuwania nadmiernego zmęczenia. Przez to czasami nazywana jest metodą nauki bezwysiłkowego pływania.

Total Immersion to dobrze ułożony zestaw ćwiczeń (metoda), który buduje w pierwszej kolejności równowagę i opływowość w wodzie a następnie dokłada do tego napęd, czyli to co powoduje ruch pływaka do przodu. Metoda prowadzi finalnie do pełnego stylu, który sprawia, że pływanie staje się przyjemnością a nie zmaganiem z wodą. Dzięki odpowiedniemu zestawowi ćwiczeń jest przy tym bardzo efektywna, pozwala znacząco poprawić umiejętności pływackie u większości osób w stosunkowo krótkim czasie.

Naukę pływania metodą Total Immersion może podjąć każda dorosła osoba, niezależnie od wieku, która nie czuje strachu przed wodą i jest w stanie zanurzyć głowę pod wodą.

Z metodą Total Immersion nie potrzebujesz trenera na stałe. Z odpowiednią wiedzą możesz uzyskać poprawę swojej techniki samodzielnie. Wszystko zależy od własnej świadomości i odpowiednich ćwiczeń. Zapisz się na jednodniowe warsztaty kraula a przekonasz się sam.


Polecamy

treneria.plKlub biegowo-triatlonowyCiekava - restauracja i kawiarnia na KabatachBest Divers

oktiwa.pl

Copyright © warsztatykraula.pl 2018 | Informacja o cookies

Template by Templates for Joomla

warsztatykraula.pl
warsztatykraula.pl